Vizyonumuz; Türkiye ve Dünya çapında yapmış olduğu çalışmalarla inşaat sektöründe lider, yüksek pazar payına sahip, kazanmış olduğu uluslararası marka imajı ve kalite felsefesini tüm şirket kademelerinde yaygınlaştıran, insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarını yerine getiren, geleceğin inşaat teknolojilerine yön veren bir şirket olmaktır.

Bu vizyonu gerçekleştirmek adına şu değerleri ilke edinmekteyiz;

TEKNOLOJİ VE KALİTE

Mühendislik ve yönetim bilimlerindeki son teknolojiyi kullanan, oluşturduğu kalite anlayışını uluslararası standartlarda ISO 9001 belgesi ile belgeleyen şirketimiz, her zaman yenilikçi düşüncelerin ve güncel teknolojilerin yakın takipçisi olmaya devam edecektir.

HER ŞEY ZAMANINDA

Mükemmelliği bir tercih olarak değil, işinin bir gereği olarak kabul eden şirketimiz, zamanında gerçekleştirdiği tüm projelerle, müşterilerinin gurur kaynağı olmuştur.

GÜVENLİK VE ÇEVRE

Temel anlayışı insan ve doğaya saygı olan şirketimiz, tabiat ile bağını koparmadan iş güvenliğini en üst seviyede tutarak, çalışan ve müşterilerine yaşanılabilir bir gelecek hazırlamanın görev bilincindedir. Bu amaçla ISO 14001 ve ISO 18001 belgelerine sahip olan şirketimiz, uzun zaman önce belge şartlarını yerine getirmeye başlamıştır.

ÇALIŞANLARIMIZIN MUTLULUĞU

Hedeflerinden biri de insanı geleceğe taşımak olan firmamız, eğitim faaliyetlerine gereken önemi vermekte ve çalışanlarının gelişimini sağlamaktadır. Çalışanlarına verdiği değerle, onların mutluluğunu ön planda tutmaktadır.

DÜNYA ŞİRKETİ OLMAK

Polatyol Yapı, yurt içinde ve çalışmış olduğu ülkelerde, bölgenin sosyal, kültürel dokusuna ve tüm yasal mevzuatlara uygun, bölge insanıyla iç içe bir hizmet anlayışını benimsemiştir ve faaliyet gösterdiği her yerde bir dünya şirketi bilincinde çalışmaktadır.

"Resmettiğimiz her şeyi doğadan seçmeliyiz ve doğadan en güzel şeyleri almalıyız..." Leonardo Da Vinci